top of page
büyük ekran televizyonun önünde rahat poang koltuklarda playstation 5

Hakkımızda

Değerlendirmelerimiz

Cactus ekibi olarak en sevdiğiniz adrenalin dolu oyunları eğlenceli zaman geçirerek oynamanız için çalışıyoruz. Oyun severlerin Playstation ve internet kafemiz hakkında yaptığı değerlendirmelere bu linke tıklayıp Google İşletme hesabımıza girerek ulaşabilirsiniz.

Cactus Oyun Merkezi, yeni nesil Playstation ve İnternet Kafe girişimimiz. Üsküdar Nuhkuyusu Caddesi üzerinde bulunan oyun merkezimizin fütüristik dizaynı ve neon ışıkları ile oyun severlere üst düzey oyun deneyimini sunuyoruz.

E-sporcular için RTX üst seviye oyuncu bilgisayarları, güçlü oyuncu ekipmanları, rahat oyuncu koltukları ve özel takım odaları bulunuyor. 

Oyun konsolu meraklıları ise çeşitli spor, aksiyon, yarış, savaş ve çok oyunculu oyunları ister Playstation 5 ister Playstation 4’te büyük ekran farkıyla oynayabilir.

Oyuna hız kesmeden devam edin diye oyun sever menü hazırladık. Öğrenci arkadaşlarımızı tabii ki unutmadık, onlara özel indirimli menümüz var!

İnternet kafe saatlik ücreti ve Playstation kafe saatlik ücreti için sağdaki sohbet kutucuğundan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kampanyalı saatlik fiyatlarımız devam ediyor.

Cactus, Üsküdar'da oyunun ve eğlencenin merkezi! Size en yakın PS ve İnternet Kafe!

bottom of page